Resultat Totalt - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  Mitt i Prick    Utskriftsdatum  23 september 2012   
  Tävlingsort  Eksjö    Utskriftstid  14:17   
  Arrangör  Eksjö SLS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  22 september 2012         
 
 
Gren 1, 4*50m Medley Damer, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Hvetlanda Damer [2002]  2002  Hvetlanda Simsällskap            2:39.46   
  Alva Steindl  2002      45.47        45.47   
  Wilma Danlid  2000      43.98        1:29.45   
  Elsa Sellmo  2000      38.05        2:07.50   
  Elin Ljunggren  2000      31.96        2:39.46   
                     
Västervik Damer  Västerviks Simsällskap            2:48.42   
  Ottilia Schack  2001      42.97        42.97   
  Thea Ekström  2001      50.80        1:33.77   
  Agnes Wedel  2000      39.18        2:12.95   
  Tilda Ragnarsson  2000      35.47        2:48.42   
                     
Hultsfred Damer  Hultsfreds Simsällskap            2:50.16   
  Greta Koponen  2002      45.23        45.23   
  Ida Granqvist  2001      50.25        1:35.48   
  Moa Nilsson  2000      37.91        2:13.39   
  Emelie Danielsson  2001      36.77        2:50.16   
                     
Eksjö SLS Damer Lag 2  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            2:59.02   
  Lovisa Persson  2000      41.68        41.68   
  Lisa Ullman  2001      50.68        1:32.36   
  Ida Sjöberg  2000      50.51        2:22.87   
  Tina Evertsson  2000      36.15        2:59.02   
                     
Billingen Damer  2001  Billingens Simklubb            2:59.31   
  Trine Forss  2003      44.28        44.28   
  Jennie Forss  2002      53.04        1:37.32   
  Vera Emanuelsson Fransson  2001      39.78        2:17.10   
  Tea Gustavsson  2002      42.21        2:59.31   
                     
                     
 
Gren 2, 4*50m Medley Herrar, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Västervik Herrar  Västerviks Simsällskap            2:50.95   
  Jesper Jönsson  2000      44.54        44.54   
  Edvin Torlakovic  2001      44.55        1:29.09   
  Erik Ohlsén  2000      35.21        2:04.30   
  Simon Danielsson  2002      46.65        2:50.95   
                     
                     
 
Gren 3, 100m Ryggsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Antonia Prior  1999  Nässjö SLS    37.12        1:16.74   
Elin Nilsson  1999  Oskarshamns Simsällskap    39.25        1:20.99   
Ellen Carlsson  1999  Hultsfreds Simsällskap    39.37        1:21.02   
Angelica Stark  1999  Nässjö SLS    41.78        1:25.56   
Kim Torkelsson  1999  Hultsfreds Simsällskap    41.33        1:25.57   
Veronika Jansson  1999  Emmaboda Simsällskap    49.12        1:43.63   
Caroline Strandman  1999  Hvetlanda Simsällskap    53.03        1:49.14   
Elin Ristl  1999  Nässjö SLS            DSQ   
Hanna Granath  1999  Emmaboda Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 3, 100m Ryggsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Emelie Fernholm  1998  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    36.21        1:14.84   
Emma Juneskog  1998  Hultsfreds Simsällskap    42.39        1:28.03   
Ellen Ullman  1998  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    44.08        1:31.13   
Maria Björnberg  1998  Västerviks Simsällskap    45.24        1:33.77   
Nellie Ivarsson  1998  Billingens Simklubb    45.46        1:34.06   
Malin Westring  1998  Västerviks Simsällskap    46.59        1:34.60   
Elin Björnberg  1998  Västerviks Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 3, 100m Ryggsim Damer, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Emma Johansson  1997  Nässjö SLS    38.05        1:17.69   
Elin Ohlsén  1997  Västerviks Simsällskap    40.21        1:24.12   
Nellie Kronmar  1997  Emmaboda Simsällskap    54.66        1:52.79   
                     
 
Gren 3, 100m Ryggsim Damer, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Johanna Skoglund  1996  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    33.75        1:10.71   
Sofia Adolfsson  1994  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    36.62        1:15.66   
Frida Persson  1996  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    37.37        1:16.94   
Linnea Waldemarsson  1996  Hultsfreds Simsällskap    37.32        1:17.14   
Josefin Wahlberg  1995  Västerviks Simsällskap    38.80        1:19.33   
Märta Westberg  1996  Västerviks Simsällskap    40.91        1:23.29   
                     
 
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Adam Koponen  1999  Hultsfreds Simsällskap    33.59        1:08.51   
Alexander Löfqvist  1999  Oskarshamns Simsällskap    39.03        1:19.46   
David Tallinger  1999  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    42.43        1:26.93   
Arvid Nilsson  1999  Nässjö SLS    45.04        1:32.43   
                     
 
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Filip Grimberg  1998  Hultsfreds Simsällskap    30.95        1:03.73   
Victor Johansson  1998  Nässjö SLS    32.37        1:07.26   
Erik Nicklasson  1998  Oskarshamns Simsällskap    33.58        1:09.37   
Arvid Karlsson  1998  Västerviks Simsällskap    38.86        1:17.51   
Andreas Fransson  1998  Nässjö SLS    39.82        1:21.13   
Ademir Silic  1998  Västerviks Simsällskap    39.54        1:23.61   
Albin Andersson  1998  Emmaboda Simsällskap    40.83        1:28.64   
Joel Gunnarsson  1998  Emmaboda Simsällskap    43.06        1:32.11   
Jonathan Berg  1998  Oskarshamns Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Adam Palmqvist  1997  Oskarshamns Simsällskap    35.14        1:12.03   
Oscar Sjöblad  1997  Västerviks Simsällskap    34.92        1:14.22   
Mattias Johansson  1997  Billingens Simklubb    36.97        1:17.94   
Theo Erixon  1997  Billingens Simklubb    38.19        1:19.31   
Carl Schiller  1997  Billingens Simklubb    39.69        1:22.88   
Edwin Ekberg  1997  Hultsfreds Simsällskap    39.59        1:25.34   
                     
 
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Tim Petri  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    32.02        1:06.41   
Hampus Kullgren  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    33.60        1:10.96   
Anton Persson  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    36.33        1:13.64   
Fredrik Nilsson  1993  Västerviks Simsällskap    36.88        1:16.03   
Anton Lundh  1996  Västerviks Simsällskap    39.04        1:18.93   
Olle Janson  1996  Västerviks Simsällskap    42.86        1:28.74   
Hugo Milton  1995  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    46.12        1:35.25   
                     
 
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Emilia Prior  2001  Nässjö SLS            39.30   
Ottilia Schack  2001  Västerviks Simsällskap            44.06   
Paula Wiberg-Jansson  2001  Nyköpings Simsällskap            46.66   
Greta Koponen  2002  Hultsfreds Simsällskap            48.41   
Alva Steindl  2002  Hvetlanda Simsällskap            48.59   
Jazmina Hedqvist  2002  Hvetlanda Simsällskap            50.81   
Linnéa Skärkarl  2001  Oskarshamns Simsällskap            55.31   
Matilda Johansson  2001  Oskarshamns Simsällskap            55.61   
Alice Oskarsson  2002  Västerviks Simsällskap            55.88   
10  Tilda Dovrén  2001  Billingens Simklubb            56.97   
11  Lisa Flaa  2002  Nässjö SLS            1:01.44   
Lisa Andersson  2001  Emmaboda Simsällskap            DSQ   
Vera Emanuelsson Fransson  2001  Billingens Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Erika Åkesson  2000  Nässjö SLS            33.08   
Elsa Sellmo  2000  Hvetlanda Simsällskap            38.53   
Elin Ljunggren  2000  Hvetlanda Simsällskap            38.83   
Agnes Wedel  2000  Västerviks Simsällskap            39.14   
Moa Nilsson  2000  Hultsfreds Simsällskap            39.92   
Wilma Danlid  2000  Hvetlanda Simsällskap            42.86   
Sanna Gildert  2000  Hvetlanda Simsällskap            44.26   
Lovisa Persson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            48.43   
Wilma Klaesson  2000  Emmaboda Simsällskap            49.69   
10  Ida Sjöberg  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            50.43   
11  Julia Henrysson  2000  Hvetlanda Simsällskap            53.46   
12  Elsa Johansson  2000  Emmaboda Simsällskap            1:02.02   
                     
 
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Viktor Henrysson  2003  Oskarshamns Simsällskap            57.66   
                     
 
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Erik Ohlsén  2000  Västerviks Simsällskap            33.57   
Jonathan Myrlander  2000  Nässjö SLS            34.03   
Victor Castenson  2000  Nässjö SLS            38.21   
William Fernholm  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            41.33   
Herman Johansson  2000  Hultsfreds Simsällskap            48.54   
Diell Bacaj  2000  Oskarshamns Simsällskap            52.26   
Tom Johansson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            53.17   
                     
 
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Antonia Prior  1999  Nässjö SLS    35.64        1:18.77   
Angelica Stark  1999  Nässjö SLS    37.45        1:24.74   
Ellen Carlsson  1999  Hultsfreds Simsällskap    39.22        1:26.70   
Elin Nilsson  1999  Oskarshamns Simsällskap    39.58        1:27.83   
Kim Torkelsson  1999  Hultsfreds Simsällskap    40.62        1:32.03   
Elin Ristl  1999  Nässjö SLS    41.69        1:34.18   
                     
 
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Emelie Fernholm  1998  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    33.84        1:13.83   
Maria Björnberg  1998  Västerviks Simsällskap    40.06        1:33.93   
Emma Juneskog  1998  Hultsfreds Simsällskap    42.59        1:35.39   
Ellen Ullman  1998  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            DSQ   
                     
 
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Emma Johansson  1997  Nässjö SLS    36.75        1:15.79   
Elin Ohlsén  1997  Västerviks Simsällskap    36.07        1:19.32   
                     
 
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Josefin Wahlberg  1995  Västerviks Simsällskap    34.28        1:13.09   
Sofia Adolfsson  1994  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    33.17        1:13.69   
Linnea Waldemarsson  1996  Hultsfreds Simsällskap    34.00        1:14.13   
Johanna Skoglund  1996  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    34.49        1:17.35   
Frida Persson  1996  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    37.22        1:19.34   
Märta Westberg  1996  Västerviks Simsällskap    38.39        1:25.03   
                     
 
Gren 8, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Alexander Löfqvist  1999  Oskarshamns Simsällskap    33.64        1:15.07   
David Tallinger  1999  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    43.64        1:36.98   
Arvid Nilsson  1999  Nässjö SLS    44.36        1:40.30   
Adam Koponen  1999  Hultsfreds Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 8, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Victor Johansson  1998  Nässjö SLS    29.77        1:03.09   
Erik Nicklasson  1998  Oskarshamns Simsällskap    29.68        1:03.11   
Filip Grimberg  1998  Hultsfreds Simsällskap    29.71        1:03.42   
Ademir Silic  1998  Västerviks Simsällskap    31.83        1:10.61   
Arvid Karlsson  1998  Västerviks Simsällskap    34.61        1:13.45   
Andreas Fransson  1998  Nässjö SLS    37.84        1:25.40   
Joel Gunnarsson  1998  Emmaboda Simsällskap    42.85        1:35.00   
Albin Andersson  1998  Emmaboda Simsällskap    44.05        1:41.43   
                     
 
Gren 8, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Oscar Sjöblad  1997  Västerviks Simsällskap    30.87        1:12.54   
Mattias Johansson  1997  Billingens Simklubb    37.75        1:21.10   
Adam Palmqvist  1997  Oskarshamns Simsällskap    35.60        1:22.31   
Carl Schiller  1997  Billingens Simklubb    39.04        1:31.66   
Theo Erixon  1997  Billingens Simklubb    42.62        1:34.71   
                     
 
Gren 8, 100m Fjärilsim Herrar, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Tim Petri  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    28.87        1:04.91   
Fredrik Nilsson  1993  Västerviks Simsällskap    30.92        1:06.09   
Hampus Kullgren  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    31.44        1:10.38   
Anton Persson  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    36.25        1:19.24   
Olle Janson  1996  Västerviks Simsällskap    38.47        1:23.25   
Hugo Milton  1995  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    44.53        1:34.83   
Anton Lundh  1996  Västerviks Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 9, 50m Ryggsim Damer, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Vera Emanuelsson Fransson  2001  Billingens Simklubb            39.96   
Emilia Prior  2001  Nässjö SLS            40.33   
Ottilia Schack  2001  Västerviks Simsällskap            44.08   
Paula Wiberg-Jansson  2001  Nyköpings Simsällskap            44.08   
Alva Steindl  2002  Hvetlanda Simsällskap            45.67   
Trine Forss  2003  Billingens Simklubb            46.47   
Greta Koponen  2002  Hultsfreds Simsällskap            46.52   
Emelie Danielsson  2001  Hultsfreds Simsällskap            47.04   
Thea Ekström  2001  Västerviks Simsällskap            48.22   
10  Lisa Andersson  2001  Emmaboda Simsällskap            49.15   
11  Tea Gustavsson  2002  Billingens Simklubb            49.36   
12  Lisa Ullman  2001  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            49.69   
13  Ida Granqvist  2001  Hultsfreds Simsällskap            50.42   
14  Matilda Johansson  2001  Oskarshamns Simsällskap            52.93   
15  Tilda Dovrén  2001  Billingens Simklubb            53.35   
16  Jazmina Hedqvist  2002  Hvetlanda Simsällskap            53.67   
17  Lisa Flaa  2002  Nässjö SLS            54.08   
18  Linnéa Skärkarl  2001  Oskarshamns Simsällskap            54.83   
19  Hilda Spångberg  2003  Billingens Simklubb            55.74   
Alice Oskarsson  2002  Västerviks Simsällskap            DSQ   
Jennie Forss  2002  Billingens Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 9, 50m Ryggsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Erika Åkesson  2000  Nässjö SLS            34.24   
Wilma Danlid  2000  Hvetlanda Simsällskap            40.19   
Agnes Wedel  2000  Västerviks Simsällskap            40.27   
Elin Ljunggren  2000  Hvetlanda Simsällskap            40.72   
Elsa Sellmo  2000  Hvetlanda Simsällskap            41.43   
Lovisa Persson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            42.88   
Tina Evertsson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            43.82   
Wilma Klaesson  2000  Emmaboda Simsällskap            44.03   
Julia Henrysson  2000  Hvetlanda Simsällskap            45.31   
10  Elsa Johansson  2000  Emmaboda Simsällskap            51.26   
Anna Grigoryan  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            DSQ   
Sanna Gildert  2000  Hvetlanda Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Edvin Torlakovic  2001  Västerviks Simsällskap            45.66   
Adam Tallinger  2001  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            52.13   
Karl Garström  2001  Billingens Simklubb            53.18   
Henrik Duong  2003  Oskarshamns Simsällskap            53.90   
Viktor Henrysson  2003  Oskarshamns Simsällskap            55.34   
Tim Johansson  2002  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            56.09   
Lowe Hedqvist  2003  Hvetlanda Simsällskap            1:04.21   
                     
 
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Jonathan Myrlander  2000  Nässjö SLS            35.08   
Erik Ohlsén  2000  Västerviks Simsällskap            36.01   
Victor Castenson  2000  Nässjö SLS            38.88   
Axel Björnberg  2000  Västerviks Simsällskap            39.11   
William Fernholm  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            43.34   
Herman Johansson  2000  Hultsfreds Simsällskap            44.27   
Jesper Jönsson  2000  Västerviks Simsällskap            46.57   
Robert Westring  2000  Västerviks Simsällskap            46.63   
Tom Johansson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            48.15   
10  Diell Bacaj  2000  Oskarshamns Simsällskap            56.74   
                     
 
Gren 11, 4*100m Frisim Damer, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m  100m      Tid  Status 











 
Västervik Damer  Västerviks Simsällskap            4:24.68   
  Josefin Wahlberg  1995      31.57  1:05.37      1:05.37   
  Johanna Skoglund  1996      29.38  1:01.62      2:06.99   
  Märta Westberg  1996      31.82  1:07.56      3:14.55   
  Elin Ohlsén  1997      32.96  1:10.13      4:24.68   
                     
Nässjö SLS Damer Lag 1  1998  Nässjö SLS            4:29.19   
  Emma Johansson  1997      31.77  1:06.78      1:06.78   
  Erika Åkesson  2000      31.89  1:09.28      2:16.06   
  Elin Ristl  1999      33.35  1:09.16      3:25.22   
  Antonia Prior  1999      30.19  1:03.97      4:29.19   
                     
Hultsfred Damer  Hultsfreds Simsällskap            4:40.87   
  Linnea Waldemarsson  1996      30.86  1:04.27      1:04.27   
  Ellen Carlsson  1999      32.59  1:09.79      2:14.06   
  Kim Torkelsson  1999      34.13  1:13.04      3:27.10   
  Emma Juneskog  1998      34.55  1:13.77      4:40.87   
                     
Eksjö SLS Damer  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            4:42.25   
  Sofia Adolfsson  1994      31.96  1:07.83      1:07.83   
  Ellen Ullman  1998      37.87  1:22.33      2:30.16   
  Frida Persson  1996      32.44  1:09.01      3:39.17   
  Emelie Fernholm  1998      29.61  1:03.08      4:42.25   
                     
                     
 
Gren 12, 4*100m Frisim Herrar, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m  100m      Tid  Status 











 
Eksjö SLS Herrar  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            4:16.62   
  Hampus Kullgren  1993      28.50  1:00.48      1:00.48   
  Hugo Milton  1995      36.43  1:16.86      2:17.34   
  Anton Persson  1993      29.69  1:03.17      3:20.51   
  Tim Petri  1993      26.42  56.11      4:16.62   
                     
Hultsfred Herrar [1992]  1992  Hultsfreds Simsällskap            4:17.97   
  Adam Koponen  1999      29.79  1:00.98      1:00.98   
  Filip Grimberg  1998      26.35  54.94      1:55.92   
  Edwin Ekberg  1997      31.97  1:08.77      3:04.69   
  Herman Johansson  2000      35.39  1:13.28      4:17.97   
                     
Västervik Herrar  Västerviks Simsällskap            4:21.72   
  Fredrik Nilsson  1993      29.27  1:00.85      1:00.85   
  Oscar Sjöblad  1997      29.04  1:03.37      2:04.22   
  Olle Janson  1996      33.11  1:08.65      3:12.87   
  Anton Lundh  1996      32.68  1:08.85      4:21.72   
                     
Nässjö SLS Herrar Lag 1  1998  Nässjö SLS            4:33.96   
  Victor Johansson  1998      28.51  58.73      58.73   
  Andreas Fransson  1998      31.49  1:10.16      2:08.89   
  Jonathan Myrlander  2000      32.53  1:09.22      3:18.11   
  Victor Castenson  2000      36.67  1:15.85      4:33.96   
                     
Billingen Herrar  Billingens Simklubb            5:20.93   
  Carl Schiller  1997      34.73  1:14.88      1:14.88   
  Mattias Johansson  1997      32.60  1:11.56      2:26.44   
  Karl Garström  2001      47.46  1:41.75      4:08.19   
  Theo Erixon  1997      33.45  1:12.74      5:20.93   
                     
Oskarshamn Herrar  Oskarshamns Simsällskap            DSQ   
                     
                     
 
Gren 13, 4*50m Frisim Herrar, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Västervik Herrar  Västerviks Simsällskap            2:21.25   
  Erik Ohlsén  2000      31.75        31.75   
  Jesper Jönsson  2000      35.88        1:07.63   
  Edvin Torlakovic  2001      40.19        1:47.82   
  Axel Björnberg  2000      33.43        2:21.25   
                     
Eksjö SLS Herrar  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            2:53.69   
  William Fernholm  2000      35.41        35.41   
  Adam Tallinger  2001      48.11        1:23.52   
  Tim Johansson  2002      53.01        2:16.53   
  Tom Johansson  2000      37.16        2:53.69   
                     
Oskarshamn Herrar  Oskarshamns Simsällskap            3:04.18   
  Henrik Duong  2003      46.05        46.05   
  Carl Löfgren  2003      49.35        1:35.40   
  Viktor Henrysson  2003      46.41        2:21.81   
  Diell Bacaj  2000      42.37        3:04.18   
                     
                     
 
Gren 14, 4*50m Frisim Damer, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Hvetlanda Damer  Hvetlanda Simsällskap            2:25.52   
  Wilma Danlid  2000      33.85        33.85   
  Julia Henrysson  2000      40.55        1:14.40   
  Sanna Gildert  2000      38.32        1:52.72   
  Elin Ljunggren  2000      32.80        2:25.52   
                     
Hultsfred Damer  Hultsfreds Simsällskap            2:30.41   
  Moa Nilsson  2000      33.80        33.80   
  Greta Koponen  2002      37.71        1:11.51   
  Emelie Danielsson  2001      36.85        1:48.36   
  Ida Granqvist  2001      42.05        2:30.41   
                     
Västervik Damer  Västerviks Simsällskap            2:38.02   
  Tilda Ragnarsson  2000      37.62        37.62   
  Agnes Wedel  2000      34.40        1:12.02   
  Ottilia Schack  2001      37.88        1:49.90   
  Alice Oskarsson  2002      48.12        2:38.02   
                     
Eksjö SLS Damer Lag 2  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            2:45.49   
  Lisa Ullman  2001      46.45        46.45   
  Lovisa Persson  2000      42.75        1:29.20   
  Ida Sjöberg  2000      37.54        2:06.74   
  Tina Evertsson  2000      38.75        2:45.49   
                     
Billingen Damer  2001  Billingens Simklubb            2:53.14   
  Tilda Dovrén  2001      47.78        47.78   
  Hilda Spångberg  2003      50.18        1:37.96   
  Trine Forss  2003      41.39        2:19.35   
  Vera Emanuelsson Fransson  2001      33.79        2:53.14   
                     
                     
 
Gren 15, 100m Frisim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Adam Koponen  1999  Hultsfreds Simsällskap    29.00        59.98   
Alexander Löfqvist  1999  Oskarshamns Simsällskap    30.88        1:03.47   
David Tallinger  1999  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    33.97        1:11.43   
Arvid Nilsson  1999  Nässjö SLS    37.52        1:17.75   
                     
 
Gren 15, 100m Frisim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Filip Grimberg  1998  Hultsfreds Simsällskap    26.89        55.29   
Victor Johansson  1998  Nässjö SLS    28.45        58.71   
Erik Nicklasson  1998  Oskarshamns Simsällskap    28.01        59.60   
Ademir Silic  1998  Västerviks Simsällskap    30.89        1:04.96   
Arvid Karlsson  1998  Västerviks Simsällskap    31.07        1:05.02   
Andreas Fransson  1998  Nässjö SLS    32.61        1:09.04   
Joel Gunnarsson  1998  Emmaboda Simsällskap    33.18        1:11.32   
Albin Andersson  1998  Emmaboda Simsällskap    33.82        1:11.38   
Jonathan Berg  1998  Oskarshamns Simsällskap    45.64        1:44.34   
                     
 
Gren 15, 100m Frisim Herrar, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Oscar Sjöblad  1997  Västerviks Simsällskap    28.28        1:00.51   
Edwin Ekberg  1997  Hultsfreds Simsällskap    31.62        1:08.26   
Mattias Johansson  1997  Billingens Simklubb    32.56        1:08.69   
Adam Palmqvist  1997  Oskarshamns Simsällskap    32.35        1:10.06   
Theo Erixon  1997  Billingens Simklubb    32.72        1:10.59   
                     
 
Gren 15, 100m Frisim Herrar, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Tim Petri  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    27.51        57.55   
Hampus Kullgren  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    28.62        1:00.92   
Fredrik Nilsson  1993  Västerviks Simsällskap    29.28        1:00.99   
Anton Persson  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    30.41        1:04.09   
Anton Lundh  1996  Västerviks Simsällskap    33.80        1:10.51   
Olle Janson  1996  Västerviks Simsällskap    33.37        1:10.55   
Hugo Milton  1995  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    37.45        1:17.06   
                     
 
Gren 16, 100m Frisim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Antonia Prior  1999  Nässjö SLS    31.00        1:05.32   
Elin Ristl  1999  Nässjö SLS    33.32        1:08.71   
Ellen Carlsson  1999  Hultsfreds Simsällskap    33.30        1:09.70   
Elin Nilsson  1999  Oskarshamns Simsällskap    34.26        1:11.89   
Angelica Stark  1999  Nässjö SLS    34.84        1:12.29   
Kim Torkelsson  1999  Hultsfreds Simsällskap    34.26        1:13.61   
Caroline Strandman  1999  Hvetlanda Simsällskap    42.60        1:26.31   
Veronika Jansson  1999  Emmaboda Simsällskap    41.95        1:27.23   
Hanna Granath  1999  Emmaboda Simsällskap    46.10        1:41.51   
10  Cecilia Gustavsson  1999  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    46.84        1:46.64   
                     
 
Gren 16, 100m Frisim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Emelie Fernholm  1998  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    31.22        1:04.94   
Elin Björnberg  1998  Västerviks Simsällskap    34.31        1:09.85   
Maria Björnberg  1998  Västerviks Simsällskap    34.92        1:13.85   
Emma Juneskog  1998  Hultsfreds Simsällskap    35.90        1:15.99   
Ellen Ullman  1998  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    39.16        1:21.78   
Nellie Ivarsson  1998  Billingens Simklubb    37.14        1:22.75   
Malin Westring  1998  Västerviks Simsällskap    42.88        1:28.41   
                     
 
Gren 16, 100m Frisim Damer, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Emma Johansson  1997  Nässjö SLS    31.80        1:06.42   
Elin Ohlsén  1997  Västerviks Simsällskap    34.56        1:13.21   
Nellie Kronmar  1997  Emmaboda Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 16, 100m Frisim Damer, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Johanna Skoglund  1996  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    30.03        1:02.03   
Linnea Waldemarsson  1996  Hultsfreds Simsällskap    30.43        1:04.63   
Josefin Wahlberg  1995  Västerviks Simsällskap    31.58        1:05.57   
Sofia Adolfsson  1994  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    31.12        1:06.94   
Märta Westberg  1996  Västerviks Simsällskap    32.73        1:08.86   
Frida Persson  1996  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    33.68        1:10.28   
                     
 
Gren 17, 50m Frisim Herrar, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Karl Garström  2001  Billingens Simklubb            40.35   
Adam Tallinger  2001  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            44.95   
Simon Danielsson  2002  Västerviks Simsällskap            45.71   
Henrik Duong  2003  Oskarshamns Simsällskap            46.23   
Viktor Henrysson  2003  Oskarshamns Simsällskap            46.63   
Carl Löfgren  2003  Oskarshamns Simsällskap            51.61   
Tim Johansson  2002  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            52.56   
Lowe Hedqvist  2003  Hvetlanda Simsällskap            52.74   
Edvin Torlakovic  2001  Västerviks Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 17, 50m Frisim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Erik Ohlsén  2000  Västerviks Simsällskap            30.47   
Jonathan Myrlander  2000  Nässjö SLS            30.96   
Victor Castenson  2000  Nässjö SLS            33.44   
Axel Björnberg  2000  Västerviks Simsällskap            33.89   
Herman Johansson  2000  Hultsfreds Simsällskap            34.38   
William Fernholm  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            34.82   
Jesper Jönsson  2000  Västerviks Simsällskap            35.50   
Tom Johansson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            36.36   
Robert Westring  2000  Västerviks Simsällskap            38.07   
10  Diell Bacaj  2000  Oskarshamns Simsällskap            46.37   
                     
 
Gren 18, 50m Frisim Damer, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Emilia Prior  2001  Nässjö SLS            32.77   
Vera Emanuelsson Fransson  2001  Billingens Simklubb            33.19   
Paula Wiberg-Jansson  2001  Nyköpings Simsällskap            37.38   
Emelie Danielsson  2001  Hultsfreds Simsällskap            38.13   
Ottilia Schack  2001  Västerviks Simsällskap            38.52   
Greta Koponen  2002  Hultsfreds Simsällskap            38.66   
Jazmina Hedqvist  2002  Hvetlanda Simsällskap            39.84   
Trine Forss  2003  Billingens Simklubb            41.10   
Alva Steindl  2002  Hvetlanda Simsällskap            41.27   
10  Lisa Andersson  2001  Emmaboda Simsällskap            41.60   
11  Jennie Forss  2002  Billingens Simklubb            42.27   
12  Thea Ekström  2001  Västerviks Simsällskap            42.51   
13  Linnéa Skärkarl  2001  Oskarshamns Simsällskap            42.96   
14  Lisa Ullman  2001  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            44.16   
15  Ida Granqvist  2001  Hultsfreds Simsällskap            44.85   
16  Tilda Dovrén  2001  Billingens Simklubb            45.27   
17  Maria Duong  2001  Oskarshamns Simsällskap            47.19   
18  Alice Oskarsson  2002  Västerviks Simsällskap            47.31   
19  Lisa Flaa  2002  Nässjö SLS            47.57   
20  Matilda Johansson  2001  Oskarshamns Simsällskap            48.16   
21  Hilda Spångberg  2003  Billingens Simklubb            50.93   
                     
 
Gren 18, 50m Frisim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Erika Åkesson  2000  Nässjö SLS            30.67   
Elin Ljunggren  2000  Hvetlanda Simsällskap            32.83   
Wilma Danlid  2000  Hvetlanda Simsällskap            33.81   
Agnes Wedel  2000  Västerviks Simsällskap            34.23   
Moa Nilsson  2000  Hultsfreds Simsällskap            34.58   
Tilda Ragnarsson  2000  Västerviks Simsällskap            37.09   
Ida Sjöberg  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            37.70   
Sanna Gildert  2000  Hvetlanda Simsällskap            38.49   
Tina Evertsson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            38.87   
10  Wilma Klaesson  2000  Emmaboda Simsällskap            39.86   
11  Lovisa Persson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            40.47   
12  Elsa Johansson  2000  Emmaboda Simsällskap            40.62   
13  Julia Henrysson  2000  Hvetlanda Simsällskap            42.66   
14  Anna Grigoryan  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            48.15   
                     
 
Gren 19, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Adam Koponen  1999  Hultsfreds Simsällskap    36.88        1:17.66   
Alexander Löfqvist  1999  Oskarshamns Simsällskap    38.66        1:22.16   
David Tallinger  1999  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    49.41        1:42.71   
Arvid Nilsson  1999  Nässjö SLS    51.69        1:53.18   
                     
 
Gren 19, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Filip Grimberg  1998  Hultsfreds Simsällskap    35.15        1:14.15   
Victor Johansson  1998  Nässjö SLS    37.18        1:19.30   
Erik Nicklasson  1998  Oskarshamns Simsällskap    37.35        1:19.89   
Ademir Silic  1998  Västerviks Simsällskap    40.91        1:27.94   
Joel Gunnarsson  1998  Emmaboda Simsällskap    44.08        1:31.78   
Andreas Fransson  1998  Nässjö SLS    44.87        1:34.70   
Albin Andersson  1998  Emmaboda Simsällskap    44.32        1:34.80   
Jonathan Berg  1998  Oskarshamns Simsällskap    55.27        2:05.52   
                     
 
Gren 19, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Oscar Sjöblad  1997  Västerviks Simsällskap    37.80        1:20.81   
Edwin Ekberg  1997  Hultsfreds Simsällskap    37.52        1:20.95   
Adam Palmqvist  1997  Oskarshamns Simsällskap    36.65        1:21.70   
Theo Erixon  1997  Billingens Simklubb    43.05        1:32.56   
Mattias Johansson  1997  Billingens Simklubb    43.77        1:34.77   
                     
 
Gren 19, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Tim Petri  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    32.32        1:08.49   
Fredrik Nilsson  1993  Västerviks Simsällskap    34.74        1:14.29   
Hampus Kullgren  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    37.86        1:24.60   
Anton Persson  1993  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    41.54        1:30.60   
Olle Janson  1996  Västerviks Simsällskap    43.80        1:38.01   
Hugo Milton  1995  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    50.42        1:48.54   
Anton Lundh  1996  Västerviks Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 20, 100m Bröstsim Damer, Finaler 13 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Elin Ristl  1999  Nässjö SLS    42.18        1:30.36   
Ellen Carlsson  1999  Hultsfreds Simsällskap    44.14        1:33.51   
Antonia Prior  1999  Nässjö SLS    45.35        1:33.82   
Angelica Stark  1999  Nässjö SLS    45.11        1:36.06   
Veronika Jansson  1999  Emmaboda Simsällskap    46.45        1:40.77   
Elin Nilsson  1999  Oskarshamns Simsällskap    47.24        1:40.92   
Caroline Strandman  1999  Hvetlanda Simsällskap    49.64        1:45.90   
Cecilia Gustavsson  1999  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    55.74        1:56.45   
Hanna Granath  1999  Emmaboda Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 20, 100m Bröstsim Damer, Finaler 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Emma Juneskog  1998  Hultsfreds Simsällskap    42.58        1:30.36   
Emelie Fernholm  1998  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    42.86        1:31.75   
Elin Björnberg  1998  Västerviks Simsällskap    44.05        1:32.24   
Maria Björnberg  1998  Västerviks Simsällskap    45.18        1:35.66   
Malin Westring  1998  Västerviks Simsällskap    45.25        1:37.72   
Ellen Ullman  1998  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    46.79        1:40.22   
Nellie Ivarsson  1998  Billingens Simklubb    50.00        1:49.45   
                     
 
Gren 20, 100m Bröstsim Damer, Finaler 15 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Emma Johansson  1997  Nässjö SLS    39.77        1:24.52   
Elin Ohlsén  1997  Västerviks Simsällskap    44.21        1:33.36   
Nellie Kronmar  1997  Emmaboda Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 20, 100m Bröstsim Damer, Finaler 16 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m        Tid  Status 











 
Johanna Skoglund  1996  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    39.89        1:25.56   
Sofia Adolfsson  1994  Eksjö Sim- o Livräddnings SS    41.23        1:28.56   
Märta Westberg  1996  Västerviks Simsällskap    42.22        1:28.92   
Josefin Wahlberg  1995  Västerviks Simsällskap    43.84        1:33.03   
                     
 
Gren 21, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Edvin Torlakovic  2001  Västerviks Simsällskap            44.09   
Karl Garström  2001  Billingens Simklubb            51.59   
Simon Danielsson  2002  Västerviks Simsällskap            54.38   
Tim Johansson  2002  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            1:03.77   
Adam Tallinger  2001  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            1:05.71   
Viktor Henrysson  2003  Oskarshamns Simsällskap            1:09.17   
Carl Löfgren  2003  Oskarshamns Simsällskap            1:27.33   
Henrik Duong  2003  Oskarshamns Simsällskap            DSQ   
Lowe Hedqvist  2003  Hvetlanda Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 21, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Erik Ohlsén  2000  Västerviks Simsällskap            40.07   
Robert Westring  2000  Västerviks Simsällskap            44.44   
William Fernholm  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            44.98   
Jonathan Myrlander  2000  Nässjö SLS            45.14   
Herman Johansson  2000  Hultsfreds Simsällskap            47.49   
Victor Castenson  2000  Nässjö SLS            47.70   
Jesper Jönsson  2000  Västerviks Simsällskap            50.31   
Tom Johansson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            51.11   
Axel Björnberg  2000  Västerviks Simsällskap            DSQ   
Diell Bacaj  2000  Oskarshamns Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 22, 50m Bröstsim Damer, Finaler 11 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Emilia Prior  2001  Nässjö SLS            45.23   
Ottilia Schack  2001  Västerviks Simsällskap            45.34   
Alva Steindl  2002  Hvetlanda Simsällskap            48.05   
Jazmina Hedqvist  2002  Hvetlanda Simsällskap            48.36   
Lisa Andersson  2001  Emmaboda Simsällskap            49.03   
Vera Emanuelsson Fransson  2001  Billingens Simklubb            49.29   
Greta Koponen  2002  Hultsfreds Simsällskap            50.10   
Thea Ekström  2001  Västerviks Simsällskap            50.64   
Ida Granqvist  2001  Hultsfreds Simsällskap            51.28   
10  Maria Duong  2001  Oskarshamns Simsällskap            51.45   
11  Paula Wiberg-Jansson  2001  Nyköpings Simsällskap            53.63   
12  Matilda Johansson  2001  Oskarshamns Simsällskap            53.85   
13  Linnéa Skärkarl  2001  Oskarshamns Simsällskap            53.91   
14  Jennie Forss  2002  Billingens Simklubb            53.93   
15  Lisa Ullman  2001  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            54.07   
16  Tilda Dovrén  2001  Billingens Simklubb            54.98   
17  Lisa Flaa  2002  Nässjö SLS            56.68   
18  Trine Forss  2003  Billingens Simklubb            1:00.81   
19  Hilda Spångberg  2003  Billingens Simklubb            1:04.59   
Alice Oskarsson  2002  Västerviks Simsällskap            DSQ   
Emelie Danielsson  2001  Hultsfreds Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 22, 50m Bröstsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL          Tid  Status 











 
Erika Åkesson  2000  Nässjö SLS            41.28   
Agnes Wedel  2000  Västerviks Simsällskap            43.20   
Wilma Danlid  2000  Hvetlanda Simsällskap            44.33   
Elin Ljunggren  2000  Hvetlanda Simsällskap            44.59   
Sanna Gildert  2000  Hvetlanda Simsällskap            47.52   
Ida Sjöberg  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            47.60   
Tilda Ragnarsson  2000  Västerviks Simsällskap            48.32   
Tina Evertsson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            48.42   
Lovisa Persson  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            50.64   
10  Elsa Johansson  2000  Emmaboda Simsällskap            50.96   
11  Julia Henrysson  2000  Hvetlanda Simsällskap            54.81   
12  Wilma Klaesson  2000  Emmaboda Simsällskap            57.07   
Anna Grigoryan  2000  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            DSQ   
                     
 
Gren 23, 4*100m Medley Herrar, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m  100m      Tid  Status 











 
Västervik Herrar  Västerviks Simsällskap            4:41.51   
  Oscar Sjöblad  1997      33.68  1:11.71      1:11.71   
  Fredrik Nilsson  1993      33.51  1:12.77      2:24.48   
  Arvid Karlsson  1998      33.81  1:12.61      3:37.09   
  Ademir Silic  1998      30.33  1:04.42      4:41.51   
                     
Hultsfred Herrar [1992]  1992  Hultsfreds Simsällskap            4:44.00   
  Filip Grimberg  1998      31.46  1:04.78      1:04.78   
  Edwin Ekberg  1997      36.55  1:19.91      2:24.69   
  Adam Koponen  1999      31.21  1:06.56      3:31.25   
  Herman Johansson  2000      35.18  1:12.75      4:44.00   
                     
Eksjö SLS Herrar  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            4:46.37   
  Anton Persson  1993      35.06  1:12.35      1:12.35   
  Tim Petri  1993      31.53  1:08.08      2:20.43   
  Hampus Kullgren  1993      30.58  1:10.84      3:31.27   
  Hugo Milton  1995      35.77  1:15.10      4:46.37   
                     
Nässjö SLS Herrar Lag 1  1998  Nässjö SLS            5:09.47   
  Jonathan Myrlander  2000      37.38  1:17.52      1:17.52   
  Andreas Fransson  1998      43.10  1:34.20      2:51.72   
  Victor Johansson  1998      28.63  1:02.80      3:54.52   
  Victor Castenson  2000      35.88  1:14.95      5:09.47   
                     
Oskarshamn Herrar  Oskarshamns Simsällskap            5:31.31   
  Adam Palmqvist  1997      35.92  1:15.71      1:15.71   
  Alexander Löfqvist  1999      39.45  1:24.89      2:40.60   
  Erik Nicklasson  1998      29.18  1:04.35      3:44.95   
  Jonathan Berg  1998      46.54  1:46.36      5:31.31   
                     
                     
 
Gren 24, 4*100m Medley Damer, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  KL  50m  100m      Tid  Status 











 
Västervik Damer  Västerviks Simsällskap            5:02.62   
  Johanna Skoglund  1996      33.46  1:10.59      1:10.59   
  Märta Westberg  1996      40.84  1:28.30      2:38.89   
  Elin Ohlsén  1997      35.93  1:19.34      3:58.23   
  Josefin Wahlberg  1995      30.84  1:04.39      5:02.62   
                     
Nässjö SLS Damer Lag 1  1998  Nässjö SLS            5:05.67   
  Erika Åkesson  2000      36.87  1:17.45      1:17.45   
  Elin Ristl  1999      42.70  1:30.52      2:47.97   
  Emma Johansson  1997      34.44  1:13.38      4:01.35   
  Antonia Prior  1999      30.85  1:04.32      5:05.67   
                     
Hultsfred Damer  Hultsfreds Simsällskap            5:20.80   
  Kim Torkelsson  1999      40.87  1:25.26      1:25.26   
  Emma Juneskog  1998      41.82  1:30.36      2:55.62   
  Linnea Waldemarsson  1996      33.53  1:15.33      4:10.95   
  Ellen Carlsson  1999      32.49  1:09.85      5:20.80   
                     
Eksjö SLS Damer  Eksjö Sim- o Livräddnings SS            DSQ   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  23 september 2012 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  14:17